11.10.2024 22:59
11’ Після образи суперника Леннерт Нильсен нахабно штовхає його!
19’ Після проходження флангом Тим ван Реммерсваал віддав точну передачу на протилежний фланг
22’ При виконанні кутового удару Артур Карноза несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ Артур Рудько на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
34’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
38’ Игорь Костюк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1903
44’ Игорь Костюк від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
44’ Гравець віддає наскрізний пас і Ян Морговский у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Лукман Аруна подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
49’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Артур Карноза
52’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Владимир Шаран чітко вкинув м'яч у гру
54’ Вправно перехоплює м'яч Тим ван Реммерсваал
63’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Тим ван Реммерсваал не зміг потрапити по воротах!
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Деукалайон Ксенакис
78’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Раимофф
82’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
88’ Ех, Владимир Шаран... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата