11.10.2024 22:56
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
5’ Леннерт Нильсен відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
6’ У грубому підкаті Флориан Нойхаус зносить суперника з ніг!
8’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Леннерт Нильсен
14’ Оливер Кирх красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ВЕРДЕР 1848
19’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
25’ Деукалайон Ксенакис порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
27’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ Мехмет Шолль від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
40’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
48’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
50’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Клерк забиває приголомшливий м'яч у ворота!
60’ Шикарний аут та м'яч вкине Тим ван Реммерсваал
70’ Після образи суперника Раимофф нахабно штовхає його!
74’ Мда... Юлиан Вайгль... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
80’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
81’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
84’ Сандро Рамирес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
88’ Юлиан Вайгль віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!