11.10.2024 22:52
Сборная Италия Arena
1’ Команда Сборная Италия 1402 розпочала з центру поля
3’ Ну треба ж! Антонио Ди Натале віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
5’ Гонсалу Рамуш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
6’ Чиро Иммобиле відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Сборная Италия 1402
12’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Стейси Брюстер
15’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
18’ Ну треба ж! Бруно Араухо віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
27’ Який незграбний пас віддав Стефан ель Шарави і м'ячем заволодів суперник!
29’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
33’ Гравець видалений важко ловить м'яч
37’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ М'ячем у голову отримує Чиро Иммобиле. Сподіваємось все обійдеться...
46’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Антонио Ди Натале
54’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Джорджо Кьеллини
56’ Джорджо Кьеллини проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
62’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
65’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дэннис Ячин чітко вкинув м'яч у гру
68’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
70’ Знаменитий гравець Дэннис Ячин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
87’ М'яч за межами поля, вкидає Даниеле Де Росси