11.10.2024 22:50
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1173 розпочала з центру поля
2’ Після прострільного удару по воротах Норайо Кита рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
18’ Мда... Патрик Виейра... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
22’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Ариэль Ортега проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
32’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
42’ Дида показує найвищу техніку воротарської майстерності
44’ Левент Кишш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
52’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Стейси Брюстер і непогано виносить його в центр поля
54’ Дида легко перехоплює м'яч
57’ Гонсалу Рамуш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
64’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
66’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
75’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лотар Маттеус
80’ Дэннис Ячин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
80’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
81’ Після образи суперника Лотар Маттеус нахабно штовхає його!
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Павел Недвед забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
87’ Стейси Брюстер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!