11.10.2024 22:47
Карпати Лємберг Arena
1’ Футболісти команди Карпати Лємберг 2058 розіграли м'яч із центру поля
4’ Зірвавши контратаку суперника, Бруно Араухо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
7’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
9’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гонсалу Рамуш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
12’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
18’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
27’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
29’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Роберто Баджо прикривається руками, медики вже поспішають...
31’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хуан Себастьян Верон
35’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дэннис Ячин
42’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гонсалу Рамуш
51’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!
54’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рууд Гуллит
59’ Після тонкої передачі м'яч отримує Роберто Баджо
64’ Фабьен Бартез головою відбиває м'яч
67’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
69’ Боротьба за м'яч у повітрі і Эдгар Давидс буквально лягає на спину опонента!
75’ Гравець видалений важко ловить м'яч
77’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Кларенс Зеедорф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
90’ Фернандо Торрес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
91’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!