11.10.2024 22:39
Карпати Лємберг Arena
1’ Команда Карпати Лємберг 2058 розпочала з центру поля
3’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Себастьян Верон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
4’ Гравець Сандро Рамирес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
13’ Эдгар Давидс практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
18’ Команда Карпати Лємберг 2058 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
23’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тим ван Реммерсваал правильно віддати пас на партнера!
25’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
29’ М'ячем заволодів Тим ван Реммерсваал, але несподівано тут же його втратив!
37’ Лукман Аруна у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
43’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
44’ М'ячем у голову отримує Хуан Себастьян Верон. Сподіваємось все обійдеться...
45’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Эдгар Давидс забиває ГОЛ!
49’ Раимофф втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
51’ Що ж робить гравець команди Карпати Лємберг 2058, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Лукман Аруна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
59’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леннерт Нильсен правильно віддати пас на партнера!
63’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лукман Аруна
67’ Рууд Гуллит подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
72’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
75’ Боротьба за м'яч у повітрі і Рууд Гуллит буквально лягає на спину опонента!
78’ Фернандо Торрес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
83’ І знову Роберто Баджо віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
89’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт