11.10.2024 22:10
Travellers Arena
1’ Команда Travellers 1020 розпочала з центру поля
6’ Мейсон Маунт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
6’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Яго Аспас отримав сильну травму
11’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Станимир Дриженко не зміг потрапити по воротах!
13’ Після жахливої помилки захисника Кристофер Нкунку без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ Мда... Душан Влахович... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
24’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Франсишку Консейсау
30’ Риккардо Калафьори проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Варрен Заир Эмри
34’ Джон Дуран зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
45’ Мейсон Маунт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Варрен Заир Эмри зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
47’ Знаменитий гравець Джон Дуран вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
52’ Після проходження флангом Сергей Милинкович Савич віддав точну передачу на протилежний фланг
55’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Travellers 1020 гра в середині поля
57’ Энтони Гордон вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
60’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Хоакин Фернандес
68’ Вдало віддав пас Жорже Маццони своєму гравцю!
77’ Георгий Мамардашвили легко перехоплює м'яч
81’ Сильний та точний пас віддав Никола Миленкович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
90’ І з м'ячем Варрен Заир Эмри після ідеального підкату