11.10.2024 22:01
Manchester Ct Arena
1’ Футболісти команди Manchester Ct 849 розіграли м'яч із центру поля
7’ Відібравши м'яч, Талмас Жумадилов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
17’ Чима Исаак головою відбиває м'яч
22’ Після жахливої помилки захисника Жорже Маццони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Франсишку Консейсау буквально лягає на спину опонента!
30’ Юлиус де Крон вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
31’ Бузиба Камю втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
34’ Данило вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
37’ Франсишку Консейсау проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
44’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
49’ Сильний та точний пас віддав Зэдок Дикинсон і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
55’ Бузиба Камю неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
62’ М'яч за межами поля, вкидає Серхио Ирурета
67’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Душан Влахович
73’ Панэйайотис Метаксас порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
74’ Душан Влахович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Франсишку Консейсау
79’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пол Брунгардт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Панэйайотис Метаксас від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість