11.10.2024 21:53
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 813 розпочала з центру поля
3’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Юрий Горшков легко вганяє м'яч у сітку воріт!
6’ Лев Кривошеин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
14’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сергей Юран
20’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
22’ Паоло Ди Чини від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
24’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
33’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
36’ Олкимос Канделаки не зміг віддати пас! Явний брак техніки
38’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
45’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бруно Араухо
49’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гонсалу Рамуш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
62’ Данил Пруцев точно зіграв головою на партнера по команді!
69’ Иван Сергеев прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
77’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
84’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
87’ Олкимос Канделаки добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч