11.10.2024 21:53
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
15’ Жорсткий підкат та футболіст Хуан Бернат падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
17’ Знаменитий гравець Франсишку Консейсау вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
26’ Хуан Бернат вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
30’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Даниил Корнышев
35’ Небезпечний штрафний удар і Франсишку Консейсау легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
38’ Після проходження флангом Станимир Дриженко віддав точну передачу на протилежний фланг
46’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
51’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Данило забиває приголомшливий м'яч у ворота!
56’ Кевин Фолланд вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
59’ Після жахливої помилки захисника Маркиньос без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Кевин Фолланд отримав сильну травму
63’ Адам Игве від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
73’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
75’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Роберт Полгар
80’ При виконанні кутового удару Станимир Дриженко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
81’ Кевин Фолланд практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
85’ Вдало віддав пас Мейсон Маунт своєму гравцю!