11.10.2024 21:40
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1561 розіграли м'яч із центру поля
9’ Відмінну передачу віддав Гулжигит Алыкулов, мабуть один із найкращих гравців команди FC DORDOI 1561
9’ Антон Землянухин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC DORDOI 1561
12’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
14’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
16’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
22’ Гонсалу Рамуш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
29’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
39’ Леандро Троссард відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC DORDOI 1561
43’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
48’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Бруно Араухо забиває ГОЛ!
56’ Ну треба ж! Эмануэле Морони віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
64’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
65’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Рафаэль Чихос отримав сильну травму
72’ Боротьба за м'яч у повітрі і Эмануэле Морони буквально лягає на спину опонента!
81’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Леандро Троссард
88’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Артем Ситало