11.10.2024 21:32
Meercat Arena
1’ Футболісти команди Meercat 1445 розіграли м'яч із центру поля
7’ Ех, Джули Эрт... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
15’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
22’ Дарина Горулько фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
26’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
32’ Після проходження флангом Джанин Бекки віддав точну передачу на протилежний фланг
39’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
41’ Людмила Анна Да Силва зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
47’ Після тонкої передачі м'яч отримує Стейси Брюстер
50’ Ех, Гонсалу Рамуш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
52’ Після прострільного удару по воротах Бруно Араухо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
56’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
59’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Дэннис Ячин
63’ Знаменитий гравець Андреа Анна Страшкова вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гонсалу Рамуш
71’ Гравець видалений грамотно грає на виході
78’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
81’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
82’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Кадидиату Диани
85’ М'ячем у голову отримує Джули Эрт. Сподіваємось все обійдеться...
88’ Сильний удар по воротах, але Катерина Амелина у стрибку легко відбив цей м'яч!