3:3
(п.3:2)
Uzwolf
11.10.2024 21:23
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
9’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Адегоук Леклерк
19’ Сергий Шамсутдинов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
25’ Гравець команди Uzwolf 807 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергий Шамсутдинов отримує попередження
25’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Тим ван Реммерсваал...
27’ Яка передача і Давид Брабандер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
33’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
37’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
39’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
47’ Команда Uzwolf 807 спокійно контролює м'яч у середині поля
50’ Знаменитий гравець Иори Хаттори вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергий Шамсутдинов і непогано виносить його в центр поля
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Адегоук Леклерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сергий Шамсутдинов чітко вкинув м'яч у гру
62’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
63’ Шикарний аут та м'яч вкине Адегоук Леклерк
69’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
70’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Раимофф не зміг потрапити по воротах!
77’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тим ван Реммерсваал
85’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!