11.10.2024 21:22
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
10’ Відмінну передачу віддав Мейсон Маунт, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
11’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
12’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
22’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Варрен Заир Эмри
25’ Ех, Джон Дуран... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
29’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Варрен Заир Эмри
36’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Энтони Гордон зробив гарний підкат
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
45’ Сергей Милинкович Савич порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
47’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
47’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маркиньос
49’ Джон Дуран фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
54’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
58’ І знову Хоакин Фернандес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
63’ При виконанні кутового удару Кевин Фолланд несподівано та красиво забиває ГОЛ!
63’ Сильний удар по воротах, але Георгий Мамардашвили у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Джон Дуран
77’ Дааа... Сергей Милинкович Савич не зміг прийняти пас від свого партнера...
82’ Хуан Бернат вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
90’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Хоакин Фернандес і непогано виносить його в центр поля