11.10.2024 21:03
11’ Сандро Рамирес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
20’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Артем Довбик
24’ Шикарний аут та м'яч вкине Джастин Клюйверт
30’ Суддя призначає пенальті. Александр Головко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
32’ Джастин Клюйверт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
36’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
37’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
38’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
39’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
45’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Этьен Этоо
47’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
52’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
62’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ У грубому підкаті Жо Алвес Жоао зносить суперника з ніг!
70’ Деукалайон Ксенакис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Джастин Клюйверт
83’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди металл ярославскиЙ 1355 гра в середині поля
87’ Після прострільного удару по воротах Тим ван Реммерсваал рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ Артем Довбик на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр