11.10.2024 20:50
Сборная Бразилия Arena
1’ Команда Сборная Бразилия 1279 розпочала з центру поля
6’ Лукман Аруна порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
12’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Виллиан
18’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
19’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
20’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
22’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
24’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
27’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ М'ячем заволодів Деукалайон Ксенакис, але несподівано тут же його втратив!
37’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
40’ М'ячем у голову отримує Лукман Аруна. Сподіваємось все обійдеться...
45’ Паулиньо неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
48’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Паулиньо
49’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
55’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
57’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
59’ Левент Кишш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
65’ Паулиньо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Бразилия 1279
75’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Паулиньо...
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Який незграбний пас віддав Пеле і м'ячем заволодів суперник!