11.10.2024 20:43
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Лизимакхос Ксенакис
10’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
18’ Широ Оби зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ Станислаус Кушманн віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди VESELE 845! Видно злагодженість у діях!
25’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
28’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Ренату Саншеш не зміг залишити поле без допомоги медиків
35’ Хомерос Венизелос показує найвищу техніку воротарської майстерності
45’ Лизимакхос Ксенакис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
49’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лизимакхос Ксенакис не зміг потрапити по воротах!
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Лизимакхос Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
54’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Станислаус Кушманн чітко вкинув м'яч у гру
57’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
66’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Александр Мерсье
74’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кевин Фолланд
77’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Суддя призначає пенальті. Маркиньос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
83’ Вправно перехоплює м'яч Мейсон Маунт
85’ Дааа... Эну Торомба не зміг прийняти пас від свого партнера...