11.10.2024 20:42
RB London Arena
1’ Футболісти команди RB London 857 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Филип Джеймсон
10’ Карлос Клерк добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
14’ Жахливий та неточний пас віддав Филип Джеймсон своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
20’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Після жахливої помилки захисника Боря Маринелли без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
28’ Карлос Клерк віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
31’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
37’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Деукалайон Ксенакис...
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хермолаос Мариадос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Жан-Луи Гамбетта порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
49’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
51’ Филип Джеймсон вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
59’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
65’ Бруно Араухо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
69’ Після легкого удару гравцем Раимофф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
70’ Боря Маринелли зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Жан-Луи Гамбетта неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
79’ Дааа... Пров Зямкин не зміг прийняти пас від свого партнера...
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Фердинанд Скшеч
90’ Команда RB London 857 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!