11.10.2024 20:31
Arezona Arena
1’ Футболісти команди Arezona 811 розіграли м'яч із центру поля
9’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
10’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
19’ Після проходження флангом Джанпьеро Феррара віддав точну передачу на протилежний фланг
29’ Бруно Араухо точно зіграв головою на партнера по команді!
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
33’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
42’ Дааа... Хизока Хигути не зміг прийняти пас від свого партнера...
44’ У грубому підкаті Дэннис Ячин зносить суперника з ніг!
49’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
57’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
59’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
59’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хизока Хигути
61’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Светозар Белкин
65’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бруно Араухо віддав пас в нікуди!
66’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
68’ Сильний та точний пас віддав Дэннис Ячин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
74’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Левент Кишш
78’ Вадим Коробьин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Arezona 811
80’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
81’ Боротьба за м'яч у повітрі і Вадим Коробьин буквально лягає на спину опонента!
82’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
91’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!