11.10.2024 20:24
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1254 розіграли м'яч із центру поля
8’ Василий Рац добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
13’ Лукман Аруна вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
21’ М'ячем заволодів Игорь Тищенко, але несподівано тут же його втратив!
26’ Відібравши м'яч, Арсений Бандеренко віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
42’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
47’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
52’ Деукалайон Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
54’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
64’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Вадим Тищенко
68’ Сергей Щербаков на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ Гравець команди Банда Симона 1254 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Александр Чижов отримує попередження
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
71’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
77’ Сергей Закарлюка віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Банда Симона 1254
81’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Банда Симона 1254 гра в середині поля
83’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
87’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
90’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Василий Рац проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
91’ Вадим Тищенко порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент