11.10.2024 20:22
Фк Тутаев Arena
1’ Футболісти команди Фк Тутаев 848 розіграли м'яч із центру поля
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
20’ Бруно Араухо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
25’ Після жахливої помилки захисника Педро Уго Аморим без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
36’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
39’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Стейси Брюстер отримує попередження
40’ Жонатан Мало порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
49’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
55’ М'ячем заволодів Стейси Брюстер, але несподівано тут же його втратив!
57’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бруно Араухо буквально лягає на спину опонента!
59’ Раймон Боден віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Фк Тутаев 848
60’ М'ячем у голову отримує Гравець видалений. Сподіваємось все обійдеться...
61’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Жан-Филипп Дени
72’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Стейси Брюстер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
75’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
79’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Левент Кишш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
94’ Після тонкої передачі м'яч отримує Жонатан Мало