11.10.2024 20:21
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Суддя призначає пенальті. Душан Влахович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ Ренату Саншеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
12’ Пол Брунгардт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Рикардо Верхувен віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Перемога 836
25’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Хоакин Фернандес чітко вкинув м'яч у гру
31’ Данило зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ М'яч за межами поля, вкидає Ренату Саншеш
35’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Рикардо Верхувен
37’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Штефан де Риддер подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
42’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
46’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Франсишку Консейсау зробив гарний підкат
48’ Небезпечний штрафний удар і Драгослав Михайлович легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
48’ Після жахливої помилки захисника Штефан де Риддер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
49’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!
56’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
60’ Джун Кимура вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Рикардо Верхувен віддав пас в нікуди!
72’ Знаменитий гравець Душан Влахович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
75’ М'яч за межами поля, вкидає Кевин Фолланд
80’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
82’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Рикардо Верхувен
90’ Счеосни Новак легко перехоплює м'яч