11.10.2024 20:15
7’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Раимофф
7’ Знаменитий гравець Раимофф вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
12’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сандро Рамирес віддав пас в нікуди!
19’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сандро Рамирес
26’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
31’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Фабиан Руис
33’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Унаи Симон вміло забирає м'яч!
39’ Хосе Гайя від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
44’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
52’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
59’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ORDABASY 1470 гра в середині поля
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ORDABASY 1470 гра в середині поля
71’ Гравець команди ORDABASY 1470 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Педро отримує попередження
72’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Хосе Гайя на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
86’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Педро...