11.10.2024 20:14
7’ Гравець Сергей Политыло набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
11’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
12’ Вдало віддав пас Сергей Политыло своєму гравцю!
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
15’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
18’ Сильний удар по воротах, але Артур Рудько у стрибку легко відбив цей м'яч!
24’ Артур Карноза порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
27’ Тим ван Реммерсваал практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
29’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Рамирес правильно віддати пас на партнера!
32’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
33’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
38’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дмитрий Лепа
40’ Карлос Клерк віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
46’ Боротьба за м'яч у повітрі і Денис Руденко буквально лягає на спину опонента!
48’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
52’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
54’ Після тонкої передачі м'яч отримує Тим ван Реммерсваал
58’ Знаменитий гравець Дмитрий Лепа вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
61’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Левент Кишш
66’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
70’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
77’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Педро Уго Аморим
86’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Владимир Шаран