11.10.2024 20:13
Weekend way Arena
1’ Футболісти команди Weekend way 861 розіграли м'яч із центру поля
4’ Серджио Савино прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
7’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
9’ Суддя призначає пенальті. Рикардо Чиччи пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
11’ Жорже Маццони вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
18’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сезар Рейя
26’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сезар Рейя
36’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
41’ Сильний удар по воротах, але Тэдэши Кирисима у стрибку легко відбив цей м'яч!
43’ Августин Киселев добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Данило забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Ну треба ж! Георг Прохоров віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
57’ Жорже Маццони втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
63’ М'яч за межами поля, вкидає Дорота Малаховский
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сезар Рейя забиває приголомшливий м'яч у ворота!
73’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Георг Прохоров
75’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
78’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
79’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дорота Малаховский
83’ Знаменитий гравець Станимир Дриженко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
87’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Жорже Маццони