11.10.2024 20:11
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1903 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суддя призначає пенальті. Павел Ореховский пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ Артур Рудько показує найвищу техніку воротарської майстерності
9’ Після жахливої помилки захисника Дэннис Ячин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
17’ Артур Карноза вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
19’ Після жахливої помилки захисника Денис Руденко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Владимир Шаран віддав пас в нікуди!
33’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
34’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Игорь Костюк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ Бруно Араухо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
48’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
50’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
61’ Карлос Клерк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
64’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
68’ Денис Руденко порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Владимир Шаран
84’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Пров Зямкин
86’ Що ж робить гравець команди Rangers FC 1903, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим