11.10.2024 20:07
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
4’ Вессель Даммерс неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
16’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
17’ Элдер Поштига втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
25’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Зе Луиш
34’ Сильний та точний пас віддав Дэннис Ячин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
39’ Ну треба ж! Элдер Поштига віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
43’ І з м'ячем Бруно Араухо після ідеального підкату
52’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Деукалайон Ксенакис
57’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Зелимхан Бакаев
66’ Дааа... Лукман Аруна не зміг прийняти пас від свого партнера...
68’ Після прострільного удару по воротах Стейси Брюстер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Маркос Рохо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
79’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Зелимхан Бакаев
81’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лукман Аруна правильно віддати пас на партнера!
83’ Який незграбний пас віддав Максим Глушенков і м'ячем заволодів суперник!
87’ Криштиану Перейра непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки