11.10.2024 20:05
Uzwolf Arena
1’ Команда Uzwolf 803 розпочала з центру поля
3’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Антонайдж Бунич
13’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ренату Саншеш
20’ Ех, Адегоук Леклерк... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
26’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
28’ Відмінну передачу віддав Станимир Дриженко, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
31’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Жорже Маццони
33’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
41’ Димитрайдж Милошевич витягає дуже складний удар
41’ Небезпечний штрафний удар і Франсишку Консейсау легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ При виконанні кутового удару Ренату Саншеш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
49’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
56’ Хоакин Фернандес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
63’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
66’ Після проходження флангом Данило віддав точну передачу на протилежний фланг
69’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
70’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Антонайдж Иванович забиває ГОЛ!
72’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хоакин Фернандес
80’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
86’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сергий Шамсутдинов буквально лягає на спину опонента!