11.10.2024 19:55
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1444 розпочала з центру поля
7’ Криштиану Перейра показує найвищу техніку воротарської майстерності
12’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Вессель Даммерс практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
18’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Маркос Рохо чітко вкинув м'яч у гру
25’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
29’ Жахливий та неточний пас віддав Маркос Рохо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
39’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Бруно Араухо...
43’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
46’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру
54’ Максим Глушенков віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
58’ Після жахливої помилки захисника Дэннис Ячин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
63’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
68’ Филип Уремович віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Педро Уго Аморим
73’ Суддя призначає пенальті. Кай Хеммен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
74’ Знаменитий гравець Норайо Кита вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
81’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
87’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Зелимхан Бакаев
87’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!