11.10.2024 19:46
8’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Михаил Игнатов
11’ Жорсткий підкат та футболіст Халид Булахруз падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
17’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Йхон Кордоба легко вганяє м'яч у сітку воріт!
23’ Після образи суперника Тим ван Реммерсваал нахабно штовхає його!
26’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
30’ Марек Сухи від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
33’ М'ячем заволодів Халид Булахруз, але несподівано тут же його втратив!
43’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
44’ Карлос Клерк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Раимофф порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
50’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!
54’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Марек Сухи
61’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Никола Влашич
64’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
65’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
66’ Відмінну передачу віддав Тим ван Реммерсваал, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
72’ Йхон Кордоба порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
82’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Михаил Игнатов
91’ Михаил Игнатов вдало навісив у штрафний майданчик суперника!