11.10.2024 19:17
3’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
10’ Деукалайон Ксенакис порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
16’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Йенс Леманн чітко вкинув м'яч у гру
18’ Знаменитий гравець Рани Хедира вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
22’ Рани Хедира практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
24’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
25’ Томас Метцнер витягає дуже складний удар
28’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Раимофф зробив гарний підкат
32’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
36’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лукман Аруна
44’ Гравець Оливер Кирх набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
46’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Антон Зиньковский не зміг потрапити по воротах!
50’ Йенс Леманн проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
51’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
56’ Після прострільного удару по воротах Флориан Нойхаус рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Мехмет Шолль порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Йенс Леманн
68’ Вдало віддав пас Андре Хан своєму гравцю!
76’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
82’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Антон Зиньковский добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
93’ Томас Метцнер важко ловить м'яч