11.10.2024 19:12
5’ Небезпечний штрафний удар і Марк Гонсалес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Лукман Аруна
16’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Понтус Вернблум
18’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
25’ Сильний та точний пас віддав Кристиян Бистрович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
28’ Пров Зямкин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
30’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хердюр Магнуссон...
36’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Жахливий та неточний пас віддав Марк Гонсалес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
48’ Кристиян Бистрович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
63’ Владислав Тороп легко перехоплює м'яч
70’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
71’ Понтус Вернблум красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Stallion 1742
80’ Владислав Тороп непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
90’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!