11.10.2024 19:11
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Хичем Уэй зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
6’ М'ячем у голову отримує Нето. Сподіваємось все обійдеться...
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Manchester cityy 789 гра в середині поля
20’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Manchester cityy 789
27’ Знаменитий гравець Хоакин Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
37’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Шинджи Кондо
38’ Після легкого удару гравцем Михэджло Депрерадович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
47’ Ренату Саншеш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
56’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
63’ Сезар Рейя вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Рамон Альберти
72’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сезар Рейя
76’ Хоакин Фернандес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
79’ Після жахливої помилки захисника Франсишку Консейсау без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
79’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
81’ Михэджло Депрерадович практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
84’ Сильний удар по воротах, але Мэттью Уодсворт у стрибку легко відбив цей м'яч!
89’ Рамон Альберти порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент