11.10.2024 19:03
Бавария Мюнхен Arena
1’ Футболісти команди Бавария Мюнхен 1636 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
10’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Родри правильно віддати пас на партнера!
11’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
21’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
29’ Гравець команди Бавария Мюнхен 1636 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Мануэль Нолито отримує попередження
33’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
43’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Леннерт Нильсен
49’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
54’ Після тонкої передачі м'яч отримує Раимофф
56’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна
59’ Максим Коваль грамотно грає на виході
64’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
70’ Який незграбний пас віддав Бубакар Камара і м'ячем заволодів суперник!
77’ Нуну Гомеш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
80’ Ну треба ж! Максим Малышев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
85’ Після образи суперника Виталий Буяльский нахабно штовхає його!