11.10.2024 19:03
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
13’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Орта Анхел
14’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
22’ Жахливий та неточний пас віддав Сид Бибер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ Золтан Боллманн на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
29’ Небезпечний штрафний удар і Пол Брунгардт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
36’ Орта Анхел на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ Сезар Рейя на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ Знаменитий гравець Станимир Дриженко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сезар Рейя
60’ Сид Бибер від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
67’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Станимир Дриженко правильно віддати пас на партнера!
70’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хоакин Фернандес
76’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
80’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Данило забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ М'ячем заволодів Жорже Маццони, але несподівано тут же його втратив!
86’ Знову м'яч забирає Христофор Полонский
90’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Нефтяник Ахтырка 779