11.10.2024 19:02
4’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Секур Шенье
7’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
15’ Знаменитий гравець Арпад Ференци вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
16’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Секур Шенье
24’ Боротьба за м'яч у повітрі і Кирилл Страшной буквально лягає на спину опонента!
34’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Мина Дяков
43’ Арпад Ференци фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
48’ Після жахливої помилки захисника Мина Дяков без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
49’ Після проходження флангом Леннерт Нильсен віддав точну передачу на протилежний фланг
54’ Команда Фенікс 596 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
57’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
62’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
64’ Леннерт Нильсен вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
74’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
83’ Після образи суперника Арпад Ференци нахабно штовхає його!
88’ Тим ван Реммерсваал віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!