11.10.2024 19:01
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
3’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
7’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
8’ Гегам Кадимян вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
14’ Знаменитий гравець Леннерт Нильсен вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
15’ Гравець Тим ван Реммерсваал набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
23’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
31’ Тим ван Реммерсваал від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
31’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Клерк забиває приголомшливий м'яч у ворота!
40’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Александр Яценко
42’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FC ASTRA 1101 гра в середині поля
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
51’ Станислав Коваль порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ Лукман Аруна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
62’ Станислав Коваль зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
62’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
70’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
71’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
80’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лукман Аруна
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
85’ Сандро Рамирес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495