11.10.2024 18:55
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Питер Кальман
11’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франсишку Консейсау
17’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Станимир Дриженко...
20’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ромео Мирабо
25’ Нето грамотно грає на виході
26’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Жорже Маццони забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ Гари Брюне від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
36’ Данило проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Роберт Полгар
51’ Роберт Полгар порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
58’ І знову Матье Жиль віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
60’ Після проходження флангом Ромео Мирабо віддав точну передачу на протилежний фланг
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гари Брюне зробив гарний підкат
70’ Знову м'яч забирає Даниил Корнышев
72’ Гравець віддає наскрізний пас і Жорже Маццони у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
76’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сезар Рейя
82’ Хоакин Фернандес віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
87’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля