11.10.2024 18:54
Бавария Мюнхен Arena
1’ Футболісти команди Бавария Мюнхен 1636 розіграли м'яч із центру поля
3’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Виталий Буяльский віддав пас в нікуди!
5’ Курт Зума проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
6’ Максим Коваль на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
14’ Ех, Бруно Араухо... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Педро Уго Аморим
28’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Виталий Буяльский
31’ Бруно Араухо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
32’ Суддя призначає пенальті. Левент Кишш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
41’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Родри і непогано виносить його в центр поля
45’ Який незграбний пас віддав Нуну Гомеш і м'ячем заволодів суперник!
46’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Максим Малышев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Александр Тымчик
52’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
56’ Нуну Гомеш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
60’ Виталий Буяльский від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
66’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
70’ Який незграбний пас віддав Виталий Буяльский і м'ячем заволодів суперник!
78’ Норайо Кита практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
83’ Максим Коваль витягає дуже складний удар
88’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
89’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку