11.10.2024 18:53
6’ Після жахливої помилки захисника Стейси Брюстер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Після тонкої передачі м'яч отримує Педро Уго Аморим
15’ Федерико Вальверде точно зіграв головою на партнера по команді!
17’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
20’ Боротьба за м'яч у повітрі і Эдинсон Кавани буквально лягає на спину опонента!
22’ Ех, Матиас Весино... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
24’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Эдинсон Кавани
31’ Родриго Бентанкур віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сборная Уругвая 1294
31’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
36’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
39’ Дэннис Ячин фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
43’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Левент Кишш
52’ Норайо Кита проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
53’ Шикарний аут та м'яч вкине Луис Суарес
59’ Гравець Федерико Вальверде набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
64’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Федерико Вальверде віддав пас в нікуди!
66’ Луис Суарес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Уругвая 1294! Видно злагодженість у діях!
68’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
70’ Диего Форлан вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
72’ Знаменитий гравець Норайо Кита вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
73’ Лукас Торейра добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
74’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
82’ Эдинсон Кавани проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
86’ Відібравши м'яч, Педро Уго Аморим віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю