11.10.2024 18:51
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
8’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Оливер Кирх
13’ Жахливий та неточний пас віддав Юлиан Вайгль своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
15’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Юлиан Вайгль
17’ Лукман Аруна подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
19’ Після легкого удару гравцем Андре Хан по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ Сильний та точний пас віддав Оливер Кирх і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
25’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
25’ Знаменитий гравець Йенс Леманн вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Ех, Раимофф... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
39’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мехмет Шолль чітко вкинув м'яч у гру
40’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Флориан Нойхаус забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Раимофф віддав пас в нікуди!
51’ Андре Хан прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
54’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Лукман Аруна
61’ Рани Хедира вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
65’ М'яч за межами поля, вкидає Оливер Кирх
74’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Рани Хедира
79’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Після жахливої помилки захисника Флориан Нойхаус без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт