11.10.2024 18:43
Сталинград Arena
1’ Футболісти команди Сталинград 1897 розіграли м'яч із центру поля
7’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
15’ Виктор Ворошилов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Виктор Ворошилов
20’ Леннерт Нильсен порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
25’ Сесар Навас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Илья Цимбалар вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
33’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Деукалайон Ксенакис...
36’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Илья Цимбалар прикривається руками, медики вже поспішають...
41’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Жилберту Силва...
47’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
49’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
52’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Лукман Аруна
63’ Хоуп Соло важко ловить м'яч
65’ Хоуп Соло грамотно грає на виході
70’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
75’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
84’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
94’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!