11.10.2024 18:32
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
9’ У грубому підкаті Кевин Фолланд зносить суперника з ніг!
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Энтони Гордон
20’ Яка передача і Сергей Милинкович Савич пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
23’ Яго Аспас відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
25’ Після легкого удару гравцем Риккардо Калафьори по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Відібравши м'яч, Душан Влахович віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
32’ Суддя призначає пенальті. Джон Дуран пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
35’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
39’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Душан Влахович отримує попередження
40’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Яго Аспас легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Кристофер Нкунку у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ Хуан Бернат практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
50’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Виктор Бонифейс
53’ І знову Франсишку Консейсау віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
61’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Виктор Бонифейс правильно віддати пас на партнера!
65’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Виктор Бонифейс чітко вкинув м'яч у гру
69’ Боротьба за м'яч у повітрі і Энтони Гордон буквально лягає на спину опонента!
73’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Франсишку Консейсау...
75’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хоакин Фернандес
78’ Мейсон Маунт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
83’ Энтони Гордон неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
86’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!