11.10.2024 18:24
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
5’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
8’ Климент Юшкевич красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Інгулець 1099
14’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Филиппе Андраде Ферраз
14’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Филиппе Андраде Ферраз віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Інгулець 1099! Видно злагодженість у діях!
28’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хоакин Фернандес правильно віддати пас на партнера!
30’ Назарбай Мустафин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
36’ Вправно перехоплює м'яч Ренату Саншеш
43’ Після прострільного удару по воротах Маркиньос рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франсишку Консейсау
48’ Мейсон Маунт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
51’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мигель Бельман
54’ Сильний та точний пас віддав Филиппе Андраде Ферраз і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля
59’ Команда Інгулець 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
66’ Шикарний аут та м'яч вкине Хуан Бернат
71’ Минори Мацуока зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
76’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мейсон Маунт віддав пас в нікуди!
79’ Кичиро Сайто порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
86’ Ренату Саншеш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
88’ Яка передача і Назарбай Мустафин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!