11.10.2024 18:16
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля
5’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
7’ При виконанні кутового удару Минори Мацуока несподівано та красиво забиває ГОЛ!
13’ Небезпечний штрафний удар і Минори Мацуока легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
14’ Криштиан Пайва Паулета порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
24’ Адам Игве порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
33’ Амин Харит порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Криштиан Пайва Паулета у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Ромео Мирабо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
46’ При виконанні кутового удару Дандай Сатпаев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Филиппе Андраде Ферраз спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
54’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
59’ Ех, Назарбай Мустафин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
63’ При виконанні кутового удару Назарбай Мустафин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
68’ При спробі обійти суперника гравець Криштиан Пайва Паулета підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
68’ Питер Кальман проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
75’ Питер Кальман точно зіграв головою на партнера по команді!
76’ При виконанні кутового удару Кичиро Сайто несподівано та красиво забиває ГОЛ!
79’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дандай Сатпаев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
82’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гари Брюне
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Матье Жиль забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ Минори Мацуока вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!