11.10.2024 17:55
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
17’ Після образи суперника Хоакин Фернандес нахабно штовхає його!
20’ Після легкого удару гравцем Маркиньос по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
26’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Энтони Гордон віддав пас в нікуди!
28’ Георгий Мамардашвили важко ловить м'яч
31’ Мда... Виктор Бонифейс... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
36’ Кристофер Нкунку вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
36’ Душан Влахович втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
41’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
43’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Виктор Бонифейс
45’ Варрен Заир Эмри віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Travellers 1020
49’ У грубому підкаті Варрен Заир Эмри зносить суперника з ніг!
56’ Виктор Бонифейс відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Travellers 1020
58’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
66’ М'яч за межами поля, вкидає Франсишку Консейсау
69’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
69’ Ех, Данило... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
77’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франсишку Консейсау
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кевин Фолланд не зміг потрапити по воротах!
83’ М'яч за межами поля, вкидає Кевин Фолланд
88’ Хуан Бернат проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
90’ Шикарний аут та м'яч вкине Никола Миленкович