11.10.2024 17:46
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Ну треба ж! Кевин Фолланд віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
16’ Сильний та точний пас віддав Мигель Бельман і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
20’ Дааа... Хуан Бернат не зміг прийняти пас від свого партнера...
28’ Кичиро Сайто точно зіграв головою на партнера по команді!
29’ Филиппе Андраде Ферраз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
31’ Филиппе Андраде Ферраз порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
34’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркиньос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Мейсон Маунт подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
43’ Назарбай Мустафин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
47’ Після невиразного відбору, атаку почав Амин Харит
49’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
54’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Франсишку Консейсау
54’ Хуан Бернат зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ Ну треба ж! Филиппе Андраде Ферраз віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
73’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Фолланд
77’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
84’ Нето важко ловить м'яч
86’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!