Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1668 розіграли м'яч із центру поля
2’ При виконанні кутового удару Кевин Лазанья несподівано та красиво забиває ГОЛ!
10’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Николас Гонсалес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сергей Родионов...
15’ Николас Гонсалес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
17’ Джермейн Дефо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
23’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
25’ Після прострільного удару по воротах Андрей Аршавин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Після проходження флангом Роберто Де Дзерби віддав точну передачу на протилежний фланг
33’ Кевин Лазанья втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
38’ Яка передача і Руй Кошта пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Тонали
43’ Вагиз Хидиятуллин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
48’ Відібравши м'яч, Вагиз Хидиятуллин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
54’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Курдистан 1527 гра в середині поля
58’ І знову Ришарлисон віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
68’ М'ячем заволодів Марк Видука, але несподівано тут же його втратив!
74’ Відібравши м'яч, Марк Видука віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
78’ Після невиразного відбору, атаку почав Джермейн Дефо
80’ Вилли Кабальеро на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
87’ Ришарлисон порушив правила за метрів сорока від своїх воріт