Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
BARCELONA Arena
1’ Команда BARCELONA 2313 розпочала з центру поля
2’ Гравець віддає наскрізний пас і Чинеду Эде у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
3’ Майк Ханке зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Марк Андре Тер Стеген витягає дуже складний удар
13’ Карлес Пуйоль на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
15’ Вправно перехоплює м'яч Марсель Типельт
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Лионель Месси у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
21’ Карлес Пуйоль втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
24’ Ненад Ерич головою відбиває м'яч
34’ Жерар Пике віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди BARCELONA 2313! Видно злагодженість у діях!
39’ М'яч за межами поля, вкидає Фелипе Коутиньо
48’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Серхио Бускетс
53’ Яка передача і Лионель Месси пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Фелипе Коутиньо не зміг потрапити по воротах!
60’ Команда Дизонаври 2136 спокійно контролює м'яч у середині поля
64’ Суддя призначає пенальті. Жерар Пике пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
70’ Фелипе Коутиньо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
78’ Що ж робить гравець команди BARCELONA 2313, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
86’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хави
90’ Після легкого удару гравцем Иньеста по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!