Ліга Чемпіонів

11.10.2024 17:30
Альянс Arena
1’ Команда Альянс 1229 розпочала з центру поля
5’ Сильний та точний пас віддав Оливер Кирх і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
11’ М'ячем заволодів Юлиан Вайгль, але несподівано тут же його втратив!
14’ Знаменитий гравець Андреас Бек вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Йенс Леманн проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
21’ М'яч за межами поля, вкидає Оливер Кирх
27’ Йенс Леманн порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
29’ Мда... Дивок Ориги... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
32’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Тэмми Абрахам
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Микель Оярсабаль забиває приголомшливий м'яч у ворота!
36’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Альянс 1229 гра в середині поля
39’ Энцо Зидан головою відбиває м'яч
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мехмет Шолль забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Эрик Гарсия забиває ГОЛ!
41’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ВЕРДЕР 1848 гра в середині поля
49’ Що ж робить гравець команди Альянс 1229, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
55’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Юлиан Вайгль не зміг потрапити по воротах!
58’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Флориан Нойхаус
63’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Оливер Кирх легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Ну треба ж! Серхио Регилон віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
73’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Оливер Кирх
77’ Який незграбний пас віддав Дивок Ориги і м'ячем заволодів суперник!
83’ Маттео Гандузи вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
92’ Знову м'яч забирає Рани Хедира